Akualności

Dachówka ceramiczna Beauvoise Skalna


Dachówka ceramiczna Beauvoise Skalna, Imerys Toiture


Prezentujemy Państwu unikatowe pokrycie dachowe o wyglądzie łupka...


Nowość!

Niejednorodna faktura, zróżnicowane krawędzie, heterogeniczna powierzchnia dachówek, z których pokrycie posiada walory estetyczne podobne do zastosowania naturalnego materiału jakim jest łupek skalny.
Jest to rozwiązanie alternatywne, pozwalające na oszczędność kosztów wynikających nie tylko z wymiany materiału, ale również płynących z obniżenia naddatków za montaż.
Oznacza to, że instalacja dachówki jest prosta (system zakładkowy) i nie jest wymagane posiadanie dodatkowych kwalifikacji do jej montażu (inaczej niż w przypadku łupka skalnego).
 
Beauvoise to produkt naturalny, wytwarzany z francuskich glin wysokogatunkowych.
Kolor dachówki pozyskuje się poprzez barwienie masy, a nie jedynie samej powierzchni. Ma to wpływ na wydłużenie trwałości i zwiększenie odporności na otarcia mechaniczne. 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz odwiedzenia naszego punktu sprzedaży... Doradcy techniczni odpowiedzą na Państwa wszelakie pytania.

Największy wybór dachówek - Avito Dachy Jarosław, Rzeszów, Jeżowe, Sokołów Małopolski, Łańcut, Leżajsk, Przeworsk i okolice.
Zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy techniczni na pewno przedstawią ofertę na poszukiwany przez Państwa produkt. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde Twoje pytanie:
Te. 535 532 814, 536 295 454, 512 314 336 e-mail: biuro@dodachu.pl
,
Avito Dachy - Nowy wymiar dachów... Wysokiej jakości produkty, Szeroki wybór, Nowoczesne rozwiązania, Ciągły rozwój, Profesjonalizm. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Dodano: 2019-01-29